Odběry pro vyšetření PCR COVID-19

covid.png Oznamujeme, že Nemocnice Tišnov, p. o., zavedla s účinností od 24. 8.2020 elektronický systém pro objednávání pacientů pro vyšetření PCR Covid-19.

Oznamujeme, že Nemocnice Tišnov, p. o., zavedla s účinností od 24. 8.2020 elektronický systém pro objednávání pacientů pro vyšetření PCR Covid-19.

Zájemci o vyšetření se již nyní mohou přihlašovat přes internetové stránky:

rezervace.nemtisnov.cz

Rezervační systém a odběrové místo jsou určeny pro samoplátce a pro pacienty, které posílá lékař, nebo hygienická stanice (KHS).

 

Postup při provedení rezervace

Samoplátci: V rezervačním systému zvolí možnost objednání pro samoplátce. Následně zvolí e-shop smluvní laboratoře, kde provedou úhradu za vyšetření. V ceně testu PCR Covid-19 je zahrnut odběr, vyšetření a lékařské potvrzení o výsledku PCR. Poté si zarezervují odběrový termín odběru v Nemocnici Tišnov. Součástí rezervace je vyplnění tabulky s požadovanými údaji o pacientovi. Ve zvoleném termínu se pak pacient dostaví k odběru.

Pacienti, které posílá lékař, či KHS: V rezervačním systému nemocnice si vyberou variantu objednání na žádost lékaře či KHS a objednají se k odběru v nemocnici Tišnov. Součástí rezervace je vyplnění tabulky s požadovanými údaji o pacientovi. Ve zvoleném termínu se pak pacient dostaví k odběru.

 

Provozní doba odběrového místa:

Pondělí, středa, čtvrtek

samoplátci: 6,45 – 7,05 hod.

pacienti od lékaře, či KHS 7,15 – 8,30 hod.

 

Odběrové místo je umístěno v areálu nemocnice a je přístupné pouze bočním vstupem z ulice Riegrova.

 

Kontaktní osoby pro případ dotazů stran vyšetření PCR Covid-19:
(rezerace termínů probíhá výhradně prostřednictvím výše uvedeného rezervačního systému)

Mgr. Petra Bartoňová, analytik OKB, telefon: 549 436 003

Adriana Chocholáčová, hlavní sestra, telefon: 549 436 033