Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo na pozici masér.

Hledáme nové pracovníky do našeho týmu!

Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo na pozici

masér.

Náplň práce:

Provádění základních vodoléčebných procedur, příprava a podávání částečných i celkových koupelí, provádění léčebných masáží.

Požadujeme:

• min. ukončené SŠ vzdělání v oboru, popř. akreditovaný kurz MZČR Masér ve zdravotnictví
  • zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
  • komunikační schopnosti, příjemné vystupování

Nabízíme:

• příspěvek na stravování
  • příspěvek z FKSP
  • příjemné pracovní prostředí
  • plat za práci dle  NV č. 341/2017 Sb.

Nástup dle dohody.

Životopis zasílejte písemně  na adresu: Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace, Purkyňova 279, 666 13 Tišnov, nebo e:mailem: info@nemtisnov_cz.

Bližší informace na personálním oddělení: tel.:  549 436 024, 724 587 400, nebo přímo u hlavní sestry nemocnice: tel: 549 436 033, 775 561 666.