Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace přijme zdravotně sociální/ho pracovnici/pracovníka

Náplň práce:

provádění zdravotně-sociálních činností, např.:

• posuzování životní situace pacienta ve vztahu k onemocnění
  • zajišťování komplexních služeb ve smyslu podpory kontinuity zdravotní a sociální péče pro pacienty a jejich příbuzné
  • zajišťování spolupráce mezi nemocničními odděleními akutní péče a léčebny dlouhodobě nemocných při překladech pacientů
  • zajišťování sociálně-právního poradenství
  • spolupráce s orgány veřejné správy, s praktickými lékaři, s pečovatelskými službami, agenturami domácí péče atd.
  • zprostředkování vyřízení žádostí do jiných LDN, domovů pro seniory aj.

Požadujeme:

• odpovídající odborné vzdělání
  • cit a zkušenosti pro jednání s lidmi, kteří potřebují odbornou pomoc
  • orientace v oblasti sociálních služeb
  • aktivní přístup, pečlivost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• smysluplnou, samostatnou a odpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek z FKSP na dovolenou, očkování proti chřipce, sport, kulturu, volný čas
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • plat za práci podle NV č. 263/2018 Sb.

Nástup od 1.2.2019.

Životopis zasílejte písemně  na adresu: Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace, Purkyňova 279, 666 13 Tišnov, nebo e:mailem: info@nemtisnov_cz.

Bližší informace na personálním oddělení: tel.:  549 436 024, 724 587 400, nebo přímo u hlavní sestry nemocnice p. Adriany Chocholáčové: tel: 549 436 033, 775 561 666.